توصیه و نظارت

با سلام خدمت شما بازدیدکننده محترم وب سایت ایرانی بیز به اطلاع می رساند، دست اندرکاران این مجموعه در تلاش هستند تا با ارایه بستری آنلاین فضایی سالم برای معرفی محصولات و خدمات مشاغل فراهم آورند و از سمتی دیگر فرایند بررسی و انتخاب را برای متقاضیان خرید آسان نماید.

به همین منظور سعی می کنیم تا با نظارت بر آگهی ها، محتوایی کارگشا در اختیار شما قرار گیرد، اما از آنجاییکه در فضای مجازی عده ای اقدام به تقلب و ارایه هویت جعلی می کنند، به شما توصیه می کنیم حتما قبل از خرید و معامله تمامی الزامات احراز هویت را برای خریدی مطمئن انجام دهید، لازم به ذکر است ایرانی بیز هیچ منفعتی در فروش محصولات و خدمات آگهی دهندگان سایت ندارد و لذا مسئولیت صحت اطلاعات آگهی دهنده و انجام فرایند خرید به عهده فروشنده و خریدار می باشد.


گزارش آگهی

اگر در مذاکرات و بررسی های شما مورد مشکوکی دیده شد، لطفا آن را از طریق تماس با ما اطلاع دهید.


توصیه ها

پلیس فتا
– باتوجه به تعدادی پرونده کلاهبرداری که در سایت‌های تبلیغاتی همچون دیوار، شیپور ثبت شده است، فرد کلاهبردار با تبلیغ کالایی با قیمت نازل، حس طمع کاربر را برانگیخته و فرد را مجاب به خرید کالا یا خدمات خود می‌کند.
گاهی برای اینکه فرد کالای خود را به فرد دیگری نفروشد، از خریدار می‌خواهد تا مبلغی را به عنوان بیعانه‌ به شماره حسابش واریز کند و این‌گونه خریدار در تله کلاهبردار می‌افتد.